מחלקת קמפינג - ציוד קמפינג שישדרג כל טיול במחירים הזולים בישראל מחלקת דייג - ציוד דייג ממיטב המותגים במחירים ללא תחרות מחלקת צלילה - כל הציוד לצלילה במבצעים חסרי תקדים מחלקת חיילים - כל מה שחייל צריך במחירי מבצע מחלקת תרמילאים - כל מה שתרמילאי צריך במחירי מבצע

חולצה תרמית

כל אמא מכירה את השלב הזה בחיים: אחרי 18 שנים של גידול, טיפוח, אהבה ומסירות אין קץ, הבן שלך מתגייס לצבא, ובהרבה מקרים, מתגייס לשירות קרבי. טרם הגיוס תמיד תעבור עליך תקופה די ארוכה של ניסיונות בלתי פוסקים להשלים עם רוע הגזירה תוך כדי לילות בלי שינה והרבה מאוד מחשבות, אבל הדבר בלתי נמנע, וכשמסתכלים על הדברים מזווית לא אמוציונאלית אלא רציונאלית יותר, אפשר בהחלט לשלוח אותו לשם בלב שלם. אבל אין הדבר אומר שאת לא צריכה לדאוג לו לציוד עזר. אז נכון שהמערכת הצבאית עושה ככל שביכולתה בכדי שכלל המתגייסים אליה יקבלו את כל המגיע להם, אבל ישנו ציוד שהצבא אינו מחלק. ציוד שלפחות בכל הנוגע למתגייסים הקרביים, הוא נחשב קריטי. פריט אחד כזה לדוגמא הוא חולצה תרמית . למה בדיוק חולצה תרמית יעילה ובאילו מצבים יחוייב שימוש בה? קחי לדוגמא את תחילת השירות, בו בנך היקר יבלה נתח ניכר מזמנו באימונים בשטח כגון מטווחים, תרגולי הסתערויות ועוד ועוד. אצלנו בחגור ניתן להשיג מגוון רחב של חולצות תרמיות המתאימות לכל מזג אוויר וסוגי פעילות.

באותן פעילויות ישנן הרבה מאוד שעות מתות בהם ממתינים החיילים שיקראו בשמם או שתושלם ההתארגנות ברמת הקצינים והמפקדים, וברגעים אלו שהגוף מתקרר עקב חוסר תזוזה חולצה תרמית היא בדיוק מה שיגן על טמפרטורות גופו. חולצה תרמית עשויה מסיבים צפופים אשר כל תפקידם הוא לגרום קודם כל ליצירת חום בתוך הגוף ולאחר מכן לשמירת החום שלא יתנדף. חולצה תרמית הפכה בשנים האחרונות לפריט שקיים בכל היחידות הקרביות אצל כלל החיילים. בשלבים המוקדמים לפחות של השירות הם לא יקבלו חולצה תרמית מהיחידה, והוא יצטרך לרכוש אחד כזו בעצמו, אך בשלבים המאוחרים יותר כמו העלייה לגדודים, היחידה מספקת חולצה תרמית לכל חייל וחייל. אחד מיתרונותיה הבולטים של חולצה תרמית הוא שהיא צמודה מאוד ועל כך אינה תופסת נפח על הגוף, משמע אין כל בעיה של סרבול כאשר היא נלבשת כתוספת ביגוד מתחת למדים. לסיכום, חייל שחם לו זה חייל שטוב לו, או בלקסיקון האימהי, ילד שטוב לו זה ילד שחם לו. ופה חולצה תרמית נכנסת לתמונה. לשירות קל ומהנה יותר!

"תדע כל אם עברייה כי בנה מוגן ע"י חולצה תרמית ממיטב התוצרת הקיימת בשוק."

חזרה לרשימה